wawainfo.pl > Ulice > Tragedia w Warszawie. Nie żyje jedna osoba, druga walczy o życie
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Tragedia w Warszawie. Nie żyje jedna osoba, druga walczy o życie

wypadek
PRZEMYSLAW JACH /East News

W Warszawie doszło do śmiertelnego wypadku przy ulicy Zwoleńskiej 84. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów jedna osoba została przewieziona do szpitala, a u drugiej stwierdzono zgon.

Jak informuje tvn24.pl, do zdarzenia doszło 11 września, o godzinie 17:33. Przy ulicy Zwoleńskiej, w pobliżu Biegunowej zderzyły się dwa samochody. Kierowcy bmw i opla wieźli pasażerów.

Tragedia w Warszawie. Nie żyje jedna osoba, druga walczy o życie

- Jedna została przewieziona do szpitala, natomiast u drugiej osoby lekarz stwierdził zgon – przekazał dal tvn24.pl Paweł Klimkiewicz ze stołecznej straży pożarnej. Dwie pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji.

Zgon stwierdzono u pasażerki opla. Druga kobieta, kierująca pojazdem jest w ciężkim stanie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło, gdy opel wyjeżdżał z bocznej drogi. W wyniku zderzenia bmw chwilę później uderzyło prosto w słup.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: tvn24.pl zdjęcie główne: PRZEMYSLAW JACH /East News

Tagi: Warszawa
Powiązane