wawainfo.pl > Mazowsze > Tragedia na Mazowszu. Mężczyzna nie żyje
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Tragedia na Mazowszu. Mężczyzna nie żyje

EN 01262480 0014
Jan BIELECKI/East News

Tragiczny wypadek na Mazowszu Mieszkaniec powiatu siedleckiego stracił panowanie nad autem, zderzył się z drzewem i zginął na miejscu.

We wtorek (29.06) nad ranem w Drożdżówce (pow. miński) samochód osobowy wypadł z trasy i uderzył w drzewo.

Służby otrzymały zgłoszenie po godzinie 3 nad ranem. W miejscowości Drożdżówka na DW 802 kierowca forda z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i zderzył się z drzewem. W wyniku uderzenia auto zaczęło się palić, po czym spłonęło.

Oficer prasowy Policji w Mińsku Mazowieckim w rozmowie z wawainfo zapytany o przebieg wypadku mówi: - Szczegóły nie są znane, prowadzimy śledztwo. Wiemy, że kierowca jechał w kierunku Mińska Mazowieckiego. Około godziny 3:20 dostaliśmy telefon, że doszło do tego wypadku. Pojazd zjechał z drogi na pobocze na skutek czego auto się zapaliło.

Jak informuje Tygodnik Siedlecki, "w akcji wzięli udział strażacy z Żakowa, którzy jako pierwsi podjęli akcję gaśniczą ogarniętego ogniem samochodu. Szybko na miejsce przybyła również jednostka Wielgolasu oraz strażacy z Mińska Mazowieckiego."

Po zakończeniu akcji straży pożarnej w samochodzie znaleziono zwłoki kierowcy.

Służbom udało się ustalić, że w wypadku zginął 41-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Wodynie. Policja wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, podlasie24.pl, tygodniksiedlecki.com Zdjęcie główne: Jan BIELECKI/East News