wawainfo.pl

wawainfo.pl

Warszawa: awaria prądu w Śródmieściu

21 Marca 2022

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Brak prądu w Warszawie. Mieszkańcy Śródmieścia i Muranowa piszą, że chwilę przed 9 doszło do awarii zasilania. Bez prądu zostały nieruchomości przy ulicach: Anielewicza, Jana Pawła II, Andersa, Nalewki, Karmelickiej, Smoczej, Miłej Bonifraterskiej, Solidarności, Dzielnej, Dubois, Zamenhofa.

Nie ma prądu w Warszawie

O braku prądu poinformowali nas mieszkańcy. Wpisy potwierdzające awarię znaleźliśmy też na sąsiedzkiej grupie mieszkańców Muranowa.

"Czy macie prąd na Anielewicza" - zapytała przed godziną 9 Aleksandra. W odpowiedzi członkowie grupy wymienili ulice, gdzie zabrakło zasilania. "Anielewicza nie ma" "Na Andersa też nie ma" "Nalewki brak prądu" " "U nas na Karmelickiej też nie ma" "Chyba jakaś duża awaria" - czytamy w komentarzach pod postem.

Próbujemy ustalić co się wydarzyło. Jak usłyszeliśmy w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego miasta, usuwanie awarii potrwa około dwie godziny.

- Potwierdzam, że mamy zgłoszenie o awarii zasilania w Śródmieściu. Z naszych informacji wynika, że nie działała też sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach. Jeśli chodzi o tramwaje, to one kursują normalnie - powiedziała w rozmowie z portalem Wawa Info Monika Beuth-Lutyk, rzeczniczka m.st. Warszawy.

Za chwilę podamy więcej informacji - www.wawainfo.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: wawainfo.pl

Mateusz DolakAutor

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie

Czytaj więcej >
Szczepionka

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

Czytaj więcej >
Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Czytaj więcej >