wawainfo.pl > Wiadomości > Warszawa: awaria prądu w Śródmieściu
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:26

Warszawa: awaria prądu w Śródmieściu

wawainfo.pl

Nie ma prądu w Warszawie

O braku prądu poinformowali nas mieszkańcy. Wpisy potwierdzające awarię znaleźliśmy też na sąsiedzkiej grupie mieszkańców Muranowa.

"Czy macie prąd na Anielewicza" - zapytała przed godziną 9 Aleksandra. W odpowiedzi członkowie grupy wymienili ulice, gdzie zabrakło zasilania. "Anielewicza nie ma" "Na Andersa też nie ma" "Nalewki brak prądu" " "U nas na Karmelickiej też nie ma" "Chyba jakaś duża awaria" - czytamy w komentarzach pod postem.

Próbujemy ustalić co się wydarzyło. Jak usłyszeliśmy w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego miasta, usuwanie awarii potrwa około dwie godziny.

- Potwierdzam, że mamy zgłoszenie o awarii zasilania w Śródmieściu. Z naszych informacji wynika, że nie działała też sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniach. Jeśli chodzi o tramwaje, to one kursują normalnie - powiedziała w rozmowie z portalem Wawa Info Monika Beuth-Lutyk, rzeczniczka m.st. Warszawy.

Za chwilę podamy więcej informacji - www.wawainfo.pl.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane