wawainfo.pl > Wiadomości > Skutki nawałnicy w Warszawie. Awaria prądu i zalane ulice
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Skutki nawałnicy w Warszawie. Awaria prądu i zalane ulice

Warszawa
wawainfo.pl

Skutki burzy w Warszawie widać zarówno na drogach, jak i w domach. Zalane zostały główne węzły warszawskiego ruchu, a w niektórych mieszkaniach nastąpiła przerwa w dostawach prądu. Awarie są w tej chwili naprawiane, a ruch - udrażniany.

Na bieżąco w całym mieście działa straż pożarna. Ze względu na stosunkowo niską liczbę zgłoszeń, większość z nich udaje się rozwiązać szybko i bez problemów.

Skutki nawałnicy w Warszawie. Przerwa w dostawie prądu na Pradze-Południe

W niektórych domach na ulicach Waszyngtona, Rozłuckiej, Walewskiej i Międzyborskiej nastąpiła awaria prądu.

"> Awaria jest usuwana tak szybko, jak to możliwe. Całkowite przywrócenie energii ma nastąpić o 20:30.

Zalane ulice - korki na Al. Jerozolimskich i trasie S8

Zalane są również dwa bardzo istotne węzły ruchu dla Warszawy - trasa S8 oraz Aleje Jerozolimskie. Na S8 zalana jest część trasy w kierunku Poznania na wysokości Annopola. Auta musza przejechać przez obniżony fragment jezdni, który nie radzi sobie z odprowadzaniem wody.

Problem wystąpił również na Alejach Jerozolimskich w kierunku Łopuszańskiej. Problemy wystąpiły m.in. pod wiaduktem, gdzie trudno przejechać jest samochodom osobowym - woda sięga ponad rejestracje.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wtv.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane