wawainfo.pl > Mazowsze > S7. Dachowanie bmw, kierowca w szpitalu
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

S7. Dachowanie bmw, kierowca w szpitalu

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Około godziny 12 na trasie S7 w kierunku Krakowa kierowca bmw uderzył w barierki. W efekcie samochód dachował. Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Uderzył w barierki, wyleciał w powietrze

Do wypadu doszło przed miejscowością Sękocin Stary w powiecie pruszkowskim. Jak ustalił TVN Warszawa, do zdarzenia doszło około godziny 12, co potwierdziła rzeczniczka pruszkowskiej policji Karolina Kańka.

- Na zjeździe z ronda Marii Kaczyńskiej w alei Krakowskiej, kierowca bmw z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w bariery. Samochód dachował, urwało mu przednie zawieszenie. Auto wylądowało na bocznym zjeździe prowadzącym do pobliskich magazynów, co nie powoduje utrudnień. Mężczyzna został przewieziony do szpitala - przekazała Kania w rozmowie z TVN Warszawa.

Wypadek miał miejsce na trasie z Warszawy do Krakowa. Auto uderzyło w barierki przed zjazdem na Sękocin Stary. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Boczny zjazd został wyłączony z ruchu, jednak nie ma to wpływu na przejezdność na trasie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło : TVN Warszawa

Tagi: S7 wypadek