wawainfo.pl > Ulice > Rusza remont Wybrzeża Helskiego i Szczecińskiego
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:37

Rusza remont Wybrzeża Helskiego i Szczecińskiego

TOMASZ RADZIK/East News
TOMASZ RADZIK/East News

Warszawski Transport Publiczny wydał komunikat w sprawie zamknięcia Wybrzeża Helskiego i Szczecińskiego. Drogowcy będą remontować nawierzchnie, wywołując zmianę tras trzech linii autobusowych. Objazdy wyznaczono także dla kierowców samochodów.

Prace ruszą 10 września, o godzinie 22:00 i będą trwać do 13 września. Remont będzie polegał na kończeniu zabezpieczenia przeciwpowodziowego Wybrzeża Helskiego i Szczecińskiego na odcinku od Portu Praskiego do mostu Gdańskiego.

Rusza remont Wybrzeża Helskiego i Szczecińskiego

Układanie ostatniej, ścieralnej warstwy nawierzchni wymaga zamknięcia jezdni oraz odcinków ul. Kłopotowskiego, Okrzei i Ratuszowej u zbiegu z jezdniami Wybrzeża. 

Kierowcy będą skierowani na objazdy ulicami Jagiellońską, Zamoyskiego i Sokolą. Ruch dwukierunkowy zostanie wprowadzony przy ulicy Okrzei na odcinku od granicy budowy do skrzyżowania z ulicą Sierakowskiego.

Remont zostanie zakończony 13 września, o godzinie 6:00. Do tego czasu zawieszono przystanki Sierakowskiego 01 i 02 oraz Most Świętokrzyski 02. Zmienione zostanie kursowanie autobusów linii 162, N14 i N64.

Pojazdy zostaną skierowane na trasę: EC Siekierki / Dworzec Centralny - ... - most Świętokrzyski - Zamoście - Sokola - J. Zamoyskiego - Jagiellońska - S. Okrzei (powrót księdza I. Kłopotowskiego - Targowa - ... - Plac Hallera / Olesin / Choszczówka.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Marek BAZAK/East News

Powiązane