wawainfo.pl > Mazowsze > Romanowo: Cztery osoby poniosły śmierć w wypadku
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:34

Romanowo: Cztery osoby poniosły śmierć w wypadku

wypadek
OSP Krasne

Aż cztery osoby poniosły śmierć w wypadku, do którego doszło w nocy w miejscowości Romanowo (powiat makowski) na Mazowszu. Służby ustalają właśnie przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło minionej nocy. Służby otrzymały zgłoszenie o tragicznym wydarzeniu około godziny 2:50. Wiadomo, że auto po uderzeniu w drzewo stanęło w płomieniach.

- Samochód uderzył w drzewo. Cztery osoby straciły życie na miejscu. Akcja ratunkowa trwa, droga jest zablokowana - poinformowali w środku nocy przedstawiciele Straży Pożarnej Krasne w rozmowie z lokalnym portalem InfoPrzasznysz.com.

Ne miejsce zostały wysłane również jednostki z: PSP Przasnysz, PSP Maków, OSP Karniewo, OSP Zalesie, OSP Zaręby, pogotowie ratunkowe oraz policja. Teraz wyjaśnianiem bezpośrednich przyczyn wypadku zajmie się policja pod nadzorem prokuratury.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Twitter

Powiązane