wawainfo.pl > Wiadomości > Protest partii KORWiN. Zablokowali centrum
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Protest partii KORWiN. Zablokowali centrum

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News

Partia KORWiN zorganizowała demonstrację przeciwko polityce prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Według konserwatystów stołeczny Ratusz dyskryminuje osoby poruszające się samochodami po mieście.

5 lipca o 16:00 na al. Jerozolimskich rozpoczęła się demonstracja środowisk konserwatywnych.

"Zapraszamy na demonstrację przeciwko zwężeniu al. Jerozolimskich i innych kluczowych arterii stolicy. Podczas manifestacji przeprowadzimy małą symulację tego co by się stało, gdyby al. Jerozolimskie zostały zwężone i przemienione w kolejne wariacje stref relaksu" - piszą na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

Jak informuje Radio Kolor, Jacek Władysław Bartyzel, Prezes Okręgu Warszawa Partii KORWiN uważa, że "Rafał Trzaskowski przyjął za swój główny cel zniszczenie warszawskiej infrastruktury. Jako przykład podaje pomysł zwężenia Al. Jerozolimskich."

Głównym problemem dla manifestujących są remonty warszawskiego centrum, które utrudnią poruszanie się samochodem po stolicy. "Nie zgadzamy się na szalone pomysły Rafała Trzaskowskiego, który niszczy warszawską infrastrukturę i zwęża i tak już zakorkowane ulice" – piszą organizatorzy manifestacji.

Wydarzenie zakończyło się około godziny 17:00.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl, www.portalwarszawski.com.pl, radiokolor.pl Zdjęcie główne: Jakub Kaminski/East News

Powiązane