wawainfo.pl > Mazowsze > Pożar w Mińsku Mazowieckim. Nie żyje jedna osoba
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:33

Pożar w Mińsku Mazowieckim. Nie żyje jedna osoba

By Tomasz Nycz, Ochotnicza Straż Pożarna Istebna-Centrum, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25880290
By Tomasz Nycz, Ochotnicza Straż Pożarna Istebna-Centrum, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=25880290

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło późną nocą w Mińsku Mazowieckim. Spalił się budynek, a po ugaszeniu pożaru strażacy odnaleźli na miejscu ciało mężczyzny.

Pożar w Mińsku Mazowieckim. Nie żyje jedna osoba

Jako pierwsze o tragicznym pożarze w Mińsku Mazowieckim poinformowało Radio Dla Ciebie. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie późną nocą, tuż przed godziną 4. Ogień wybuchł w małym budynku przy ulicy Kresowej.

Rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej Karol Kierzkowski w rozmowie z RDC przekazał, że na miejscu pojawiły się cztery samochody i 17 strażaków. Cały budynek płonął. Niestety podczas przeszukania pogorzeliska strażacy znaleźli zwęglone ciało.

Więcej informacji na temat pożaru i ofiary przekazał “GW” oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim st. kpt. Kamil Płochocki.

- Palił się budynek gospodarczy. Po ugaszeniu pożaru wewnątrz odnalezione zostały zwłoki 55-letniego mężczyzny. Budynek znajduje się w zwartej zabudowie, na tzw. Nowym Mieście. To był bardzo mały pożar, ogień nie rozszedł się dalej - mówił na łamach gazety strażak. Przyczyną tragicznego w skutkach pożaru mogła być zdaniem strażaków niesprawna instalacja grzewcza.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: RDC, Gazeta Wyborcza