Powiat mławski. 7-latek poszkodowany w wypadku samochodowym
Wiśniewo. Zderzenie dwóch aut osobowych. Ratownicy przewieźli poszkodowanego 7-latka do szpitala w Ciechanowie.
W Wiśniewie (pow. mławski) w niedzielę (4.07) na krajowej siódemce zderzyły się dwa auta osobowe.
Było chwilę po trzynastej, gdy kierująca passatem 37-letnia mieszkanka Warszawy jechała wraz ze swoim 6-letnim synem w kierunku Gdańska. Jak podaje portal Nasza Mława, kobieta podczas jazdy straciła panowanie nad passatem, wjechała na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu, uszkodziła znaki drogowe i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka citroenem. Passat wyleciał z drogi na pole parę metrów od miejsca wypadku.
W drugim aucie jechała 38-letnia kobieta i troje pasażerów, w tym dwoje dzieci.
Osobom jadącym passatem nic się nie stało. Ranny został 7-letni chłopiec, który był pasażerem citroena, pod którego koła wpadła jadąca w stronę Gdańska kobieta.
Poszkodowane dziecko ratownicy medyczni przewieźli do szpitala w Ciechanowie.
Kierowcy byli trzeźwi, a przyczyny wypadku na razie pozostają nieznane.
Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu oraz przyczyn wypadku, postępowanie prowadzi mławska policja.
Czekamy na Wasze informacje
wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.
Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:
Źródło: wawainfo.pl, naszamlawa.pl, codziennikmlawski.pl Zdjęcie główne: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)