wawainfo.pl
Mokotów

EAST NEWS

Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Usłyszał zarzuty

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Na warszawskim Mokotowie doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja zatrzymała go niedługo po zdarzeniu. Mężczyzna trafił do aresztu tymczasowego.

Jak informuje tvn24.pl, do zdarzenia doszło we wtorek, przy ulicy Polskiej. Kierowca samochodu marki Suzuki potrącił 39-letniego rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Kierowca, który we wtorek potrącił rowerzystę, został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Policja poinformowała, że mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Od trzech dni ranny jest hospitalizowany.

Zarzuty i areszt dla kierowcy

Dzięki sprawnej akcji służb sprawcę zderzenia znaleziono niedługo o zdarzeniu, przy jednej z sąsiedzkich ulic. Mężczyzna został zatrzymany i postawiony przed prokuratorem, który postawił mu trzy zarzuty.

- Mężczyzna usłyszał zarzuty: spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanemu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu - podała dla tvn24.pl Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Alan WysockiAutor

Dziennikarz wtv.pl i wawainfo.pl. Wcześniej pisałem dla tygodnika "Fakty i Mity". W mediach od 2019 roku.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło

Czytaj więcej >
Flickr/Janusz Jakubowski - zdjęcie ilustracyjne

Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących

Czytaj więcej >

Zamkną Powstańców Śląskich i Górczewską

Czytaj więcej >

Kiedy w końcu pojedziemy Wschodnią Obwodnicą Warszawy?

Czytaj więcej >