wawainfo.pl > Ulice > Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Usłyszał zarzuty
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Usłyszał zarzuty

Mokotów
EAST NEWS

Na warszawskim Mokotowie doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja zatrzymała go niedługo po zdarzeniu. Mężczyzna trafił do aresztu tymczasowego.

Jak informuje tvn24.pl, do zdarzenia doszło we wtorek, przy ulicy Polskiej. Kierowca samochodu marki Suzuki potrącił 39-letniego rowerzystę i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Kierowca, który we wtorek potrącił rowerzystę, został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Policja poinformowała, że mężczyzna usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Od trzech dni ranny jest hospitalizowany.

Zarzuty i areszt dla kierowcy

Dzięki sprawnej akcji służb sprawcę zderzenia znaleziono niedługo o zdarzeniu, przy jednej z sąsiedzkich ulic. Mężczyzna został zatrzymany i postawiony przed prokuratorem, który postawił mu trzy zarzuty.

- Mężczyzna usłyszał zarzuty: spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia i nieudzielenia pomocy poszkodowanemu. Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu - podała dla tvn24.pl Iwona Kijowska z mokotowskiej policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO: