wawainfo.pl > Ulice > Potrącił rowerzystę i uciekł. Mężczyzna trafił do szpitala
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:32

Potrącił rowerzystę i uciekł. Mężczyzna trafił do szpitala

Marek Bazak / East News
Marek Bazak / East News

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło pod trasą al. Becka na Mokotowie. Kierowca suzuki potrącił rowerzystę, który przemieszczał się ścieżką rowerową na al. Polski Walczącej. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Uderzył z impetem w rowerzystę

Do wypadku doszło w al. Polski  Walczącej, tuż pod trasą al. Becka. Cyklista jądący wyznaczoną ścieżką dla rowerów w kierunku ul. Czerniakowskiej został uderzony przez nadjeżdżające auto. Informacje zdążył już potwierdzić zespoł prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Z ustaleń “Gazety Wyborczej” wynika, że po uderzeniu przez samochód rowerzysta miał przelecić 10 metrów, a rower nawet 20 metrów. Mężczyzna trafił do szpitala w stanie ciężkim. Tymczasem kierowca suzuki po uderzeniu uciekł z miejsca zdarzenia.

Potrącił i uciekł. Nie na długo

Na szczęście szybko udało się go namierzyć. Jak informuje nadkom. Jarosław Florczak z zespołu prasowego KSP, uderzenie było na tyle silne, że z auta odpadła tablica rejestracyjna. Według policjantów kierujący pojazdem był trzeźwy, został on zatrzymany, a służby wyjaśniają teraz okoliczności tego niebezpiecznego wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Gazeta Wyborcza

Powiązane