wawainfo.pl > Mazowsze > Policyjny dron nie ma litości. W Piasecznie posypały się mandaty i punkty karne
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Policyjny dron nie ma litości. W Piasecznie posypały się mandaty i punkty karne

wawainfo.pl
wawainfo.pl

Policjanci wydziału drogowego z Piaseczna znów obserwowali zachowania kierowców na drogach powiatu. Funkcjonariusze śledzili ruch na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki, oraz ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego. Niestety zachowania kierowców czasami odbiegały od prawidłowych. I znów korzystali z nowoczesnej technologii. Pomoc policyjnego drona okazuje się niezawodna - niestety zachowania kierowców pozostawiają wiele do życzenia.

Policyjny dron jest bezwzględny. Pamiętaj o tym

Piaseczyńska drogówka wzięła pod lupę jazdę kierowców na skrzyżowaniu ul. Nadarzyńskiej z ul. Tadeusza Kościuszki w Piasecznie. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Niedawno zmieniono tam organizację ruchu, a okazuje się, że wielu kierowców nadal jeździ „na pamięć”. Jak podaje policja, w tym miejscu dwóch mężczyzn w wieku 33 i 21 lat otrzymało mandaty karne w wysokości 100 zł oraz po 2 punkty karne.

Następnym kontrolowanym punktem było skrzyżowanie ul. Kilińskiego z ul. Żeromskiego w Piasecznie. I tam obowiązuje znak B-20 czyli „stop”, ale niektórzy kierowcy za nic mają zasady, które tam obowiązują. Negatywnymi przykładami na to było dwóch mężczyzn w wieku 38 i 40 lat oraz 55-letnia kobieta. Być może kary dały im trochę do myślenia - cała trójka została ukarana mandatami w wysokości 100 zł oraz 2 punktami karnymi.

Policjanci apelują o ostrożność na drogach i ostrzegają kierowców, że to nie koniec ich działań.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Policja Piaseczno