wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Policja zatrzymała trzech przestępców. Wśród nich mogą być osoby z półświatka
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Policja zatrzymała trzech przestępców. Wśród nich mogą być osoby z półświatka

Policja
materiały policyjne

Nocny, policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem trzech przestępców. Dwóch z nich może być znanymi i poważanymi postaciami w półświatku. Najprawdopodobniej Rekina i Majami czekają na zarzuty.

Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 września na warszawskim Żoliborzu. Funkcjonariusze z grupy "Orzeł" skutecznie zatrzymali złodziei, dokonujących kradzieży samochodu.

- W nocy operacyjni ze stołecznej samochodówki zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, których łupem padła kia. Gdy sprawcom udało się uruchomić auto, policjanci przystąpili do zatrzymań - podała stołeczna policja na Twitterze.

Policja zatrzymała trzech przestępców. Wśród nich mogą być osoby z półświatka

Doszło do policyjnego pościgu, który zakończył się przy Rydygiera. Zatrzymano tam trzy osoby, uciekają skradzionym pojazdem marki Kia.

Dziennikarze portalu tvn24.pl nieoficjalne ustalili, że dwóch zatrzymanych to "duże postaci w półświatku". Może chodzić o Rekina i Majami.

17 września materiał dowodowy zgromadzony przez policje zostanie skierowany do prokuratury. - Osoby zatrzymane znajdują się w policyjnym areszcie. Liczymy, że sprawa zakończy się zarzutami dla całej trojki - podał dla tvn24.pl rzecznik stołecznej policji Sylwester Marczak.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Żoliborz
Powiązane