wawainfo.pl > Mazowsze > Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu świadków. Chodzi o potrącenie 11-letniego chłopca w powiecie wołomińskim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:30

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu świadków. Chodzi o potrącenie 11-letniego chłopca w powiecie wołomińskim

Potrącenie rowerzysty
East News - zdjęcie ilustracyjne

Policja poszukuje świadków potrącenia 11-letniego chłopca kierującego rowerem przez auto marki volkswagen, do jakiego doszło 24 lipca w powiecie wołomińskim. Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala.

Policja prosi o pomoc

Wołomińska policja wystosowała apel o pomoc w odnalezieniu świadków zdarzenia, do którego doszło 24 lipca w Nowych Lipinach.

Ok. godz. 10 na skrzyżowaniu ul. Szosa Jadowska z ul. Pogodną doszło wówczas do wypadku. Jadąca Volkswagenem kobieta zderzyła się z rowerem kierowanym przez 11-letniego chłopca.

Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Warszawie.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukuje osób, które przejeżdżały lub przechodziły nieopodal miejsca zdarzenia, gdy doszło do wypadku.

- Potrzebujemy świadków, które widziały to zdarzenie, ewentualnie osób, które może miały  w samochodzie wideorejestrator i zarejestrowały to zdarzenie - powiedział w rozmowie z Wawa Info asp. szt. Tomasz Sitek z KPP w Wołominie.

Śledztwo w toku

Swój apel służby argumentują troską o wnikliwe przeprowadzenia śledztwa i ustalenie przyczyn wypadku.

- Musimy dotrzeć do świadków, żeby postępowania przeprowadzone zostało rzetelnie, dokładnie i żebyśmy mieli cały przebieg tego zdarzenia - przekazał nam rzecznik prasowy wołomińskiej policji.

Osoby, które mogą pomóc w sprawie, proszone są o pilny kontakt pod numerami telefonu 4772-47-259 lub 22 776-20-21 lub osobistą wizytę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym KPP Wołomin, znajdującym się przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane