wawainfo.pl > Dzielnice > Pioruny strzelają co chwilę, dosłownie aż lecą iskry. Żywioł uderzył w Warszawę z ogromną siłą
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:29

Pioruny strzelają co chwilę, dosłownie aż lecą iskry. Żywioł uderzył w Warszawę z ogromną siłą

Mokotów
wawainfo.pl

Burza w Warszawie zbiera swoje pierwsze żniwo. W całej Warszawie grzmi i pada. Pojawiły się pierwsze utrudnienia. Nasi czytelnicy relacjonują burzę zza swoich okien - niektórzy pokazują przerażające obrazy.

Nasza czytelniczka przesłała film, na którym widać, jak piorun uderza w drzewo na Mokotowie. Gałęzie od razu zaczęły płonąć.

ZOBACZ WIDEO:

Trwa burza nad Warszawą. Bardzo ważne jest, by w tym czasie zachować bezpieczeństwo i nie wychodzić z domów.

Pierwsze utrudnienia na drogach. Nasi czytelnicy relacjonują burzę

Nawałnica szybko spowodowała pierwsze problemy. Przewrócone drzewo sprawiło, że zablokowana jest trasa na al. Krakowskiej w miejscowości Falenty. Problem z przejazdem mają linie 703, 706, 707, 711, 721, 728 w kierunku P+R Krakowska.

Zablokowany jest również ruch tramwajowy przy ul. Wolskiej, gdzie drzewo zerwało sieć trakcyjną. Tramwaje linii 10, 11 i 27 jadące w kierunku Cm. Wolskiego lub Czumy pojadą objazdem do stacji Koło. Linia Z36 zostanie wydłużona do Cm. Wolskiego.

Nasi czytelnicy donoszą również o płynącej po schodach do stacji metra Centrum wodzie - jednym z kolejnych skutków nawałnicy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Tagi: burza Mokotów
Powiązane