wawainfo.pl > Wiadomości > Pijany skakał po samochodach. Grozi mu 5 lat więzienia
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Pijany skakał po samochodach. Grozi mu 5 lat więzienia

Praga Północ
Piotr Molecki/East News

Funkcjonariusze podjęli interwencję na Pradze-Północ w sprawie pijanego 39-letniego mężczyzny, który w środku nocy skakał po samochodach. W jego organizmie wykryto 1,6 promila alkoholu. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Informacji o zdarzeniu udzieliła Paulina Onyszko z praskiej policji. 9 września, o godzinie 21:00 funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w sprawie mężczyzny, który skakał po zaparkowanych w okolicy samochodach.

- Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce i zatrzymali 39-letniego mieszkańca dzielnicy. Okazało się, że był pijany. Policjanci bardzo szybko ustalili właścicieli uszkodzonych pojazdów - podała Onyszko.

Pijany skakał po samochodach. Grozi mu pięć lat więzienia

Po zatrzymaniu 39-latka zabrano go na komendę przy ulicy Jagiellońskiej. Badanie alkomatem wykazało 1,6 alkoholu we krwi. Właściciele opla i nissana oszacowali straty na kilka tysięcy złotych.

- Adam S. podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że wypił alkohol i pomieszało mu się w głowie - wskazała Onyszko.

39-latek usłyszał zarzuty zarzut zniszczenia mienia w warunkach recydywy. Jak się okazało, wcześniej karano go za podobne przestępstwo. Grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: Piotr Molecki/East News

Powiązane