wawainfo.pl > Mazowsze > Osieck. Wypadek z udziałem traktora
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:37

Osieck. Wypadek z udziałem traktora

252995588 925918914966118 3386511824227526365 n
czytelnik

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek rano we wsi Osieck, w powiecie Otwockim. Na drodze wojewódzkiej 805 został uszkodzony traktor, który po zderzeniu z autem osobowym przełamał się na pół.

Na miejscu pojawił się patrol policji. Funkcjonariusze zastali na środku jezdni traktor marki Ursus, który był przełamany po środku. Jak się okazało mężczyzna kierujący pojazdem chciał wykonać manewr skrętu, aby zjechać z drogi na łąkę. Podczas skrętu w mężczyznę uderzyła z dużą prędkością kobieta prowadząca samochód osobowy marki toyota.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, że w piątek około godziny 12:00, w miejscowości Osieck, na drodze wojewódzkiej nr 805 na 11. kilometrze, doszło do zderzenia ciągnika Ursus oraz samochodu osobowego Toyota. Nikt z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy. Kierowcy byli trzeźwi - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, sierż. sztab. Rafał Markiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Po usunięciu uszkodzonego pojazdu z drogi, trasa była przejezdna w obydwu kierunkach.

Zdjęcie do redakcji wawainfo.pl przesłał nam czytelnik, który był świadkiem nietypowego zdarzenia. Informacje o zdarzeniu doprecyzowała nasza czytelniczka, która skontaktowała się z nami w tej sprawie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Tagi: traktor osieck
Powiązane