wawainfo.pl > Mazowsze > Nowe Gulczewo. 9 osób w szpitalu po wypadku autobusu
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:28

Nowe Gulczewo. 9 osób w szpitalu po wypadku autobusu

nowe gulczewo wypadek
OSP Cekanowo

Wypadek autobusu komunikacji miejskiej w Nowym Gulczewie. Po zderzeniu z osobówką kierowca autobusu uderzył w ogrodzenie posesji, zatrzymując się dopiero w zbudowanym na niej basenie. Dziewięć osób przewieziono do szpitala z obrażeniami ciała.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Szlacheckiej i Wołodyjowskiego w Nowym Gulczewie, tuż poza granicą administracyjną Płocka (woj. mazowieckie).

Według informacji płockiej "Gazety Wyborczej" przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę osobowego audi.

Wypadek w Nowym Gulczewie

W wyniku zderzenia z osobówką kierowca autobusu komunikacji miejskiej nie wyhamował, zjechał z drogi, po czym wjechał w ogrodzenie jednej z pobliskich posesji.

Pojazd zatrzymał się dopiero na konstrukcji basenu. Wersję potwierdzają również fotografie opublikowane na Facebooku przez obecnych na miejscu strażaków z OSP Cekanowo.

W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 11 osób.

Niewykluczone, że gdyby podwozie autobusu nie napotkało krawędzi basenu, uderzyłby on w zbudowany na działce dom, a rzecz zakończyłaby się tragedią.

Na miejscu pracowali mundurowi z OSP Cekanowo, OSP Słupno, Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Policja oraz ratownicy pogotowia.

Z obrażeniami ciała do pobliskiego szpitala przewieziono dziewięć osób.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, OSP Cekanowo, wyborcza.pl Zdjęcie główne: OSP Cekanowo

Powiązane