wawainfo.pl > Wiadomości > Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:33

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego

Obraz DUOTONE_ z Pixabay
Obraz DUOTONE_ z Pixabay

Nie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Hanna Lewandowska nie żyje. Pracowała w ZNP od 36 lat

 O śmierci niezwykle doświadczonej członkini ZNP poinformowano na stronie ZNP na Facebooku.

 “Z wielkim smutkiem informujemy, że 20 września 2021 r. odeszła Hania Lewandowska, nasza Koleżanka i Przyjaciółka. Funkcję wiceprezesa Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa Polskiego pełniła przez 36 lat. Była pełnym ciepła i życzliwości człowiekiem i oddanym ludziom związkowcem. Spieszyła z pomocą każdemu i w każdych okolicznościach. Zawsze wspierała nas dobrą radą i uśmiechem. Będzie nam Jej bardzo brakowało. Żegnamy Cię Haniu, w naszej pamięci pozostaniesz na zawsze. Ewa Bielińska, prezes Oddziału Warszawa-Śródmieście ZNP, członkowie Zarządu Oddziału, koleżanki i koledzy związkowcy” - napisali przyjaciele w poście poświęconym Hannie Lewandowskiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: nie żyje