wawainfo.pl > Wiadomości > "Nie piłam, tylko próbowałam". Barmanka potrąciła pieszego i uciekła.
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

"Nie piłam, tylko próbowałam". Barmanka potrąciła pieszego i uciekła.

DOMIN/AGENCJA SE/East News
DOMIN/AGENCJA SE/East News

34-letnia barmanka wracała samochodem z pracy mając w organizmie 2 promile alkoholu. Najpierw potrąciła pieszego, później wjechała w tył toyoty. Miała dwa promile alkoholu we krwi. Grożą jej nawet dwa lata więzienia.

Stołeczna policja zatrzymała 34-latkę, która pędziła ulicami Śródmieścia i Mokotowa, mając dwa promile alkoholu w organizmie. Jak podają służby, pijana poruszała się seatem toledo. Najpierw niegroźnie potrąciła pieszego przy ul. Szwoleżerów, a następnie z impetem wjechała w tył toyoty yaris na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Chełmskiej.

Uciekła z miejsca zdarzenia

34-latka potrąciła na ulicy Szwoleżerów pieszego. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Policja krótko po otrzymaniu zgłoszenia dowiedziała się, że to samo auto uległo kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Czerniakowskiej i Chełmskiej.

Na miejscu stała uszkodzona toyota yaris i wcześniej wspomniany seat. Policja zatrzymała nietrzeźwą kobietę, która z dużym trudem wysiadła z auta.

Jak podaje stołeczna policja, 37-latek kierujący toyotą twierdzi, że kiedy jechał w kierunku Wilanowa, nagle poczuł, że ktoś wjechał w tył jego auta.

Szybko się zorientował, że był to seat toledo. Zatrzymał się i zobaczył jak srebrne auto wpada na pobliski pas zieleni. Od kobiety od razu wyczuł alkohol, więc natychmiast wezwał służby.

Nie piła, tylko próbowała

Jak informuje policja, zatrzymana cały czas utrzymywała że wcale nie piła alkoholu, a "jedynie próbowała drinki, które robiła klientom w barze". 34-latka jest bowiem barmanką i policja złapała ją w drodze powrotnej z pracy do domu.

Kierująca srebrnym seatem natychmiast straciła prawo jazdy.

Za prowadzenie po pijanemu grozi jej wysoka grzywna i nawet dwa lata więzienia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, Policja Mokotów Zdjęcie główne: DOMIN/AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Powiązane