wawainfo.pl > Mazowsze > Nie mógł zapanować nad autem, stracił kontrolę. Uderzył w matkę z dwuipółletnią córeczką
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

Nie mógł zapanować nad autem, stracił kontrolę. Uderzył w matkę z dwuipółletnią córeczką

Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay
Obraz Andrzej Rembowski z Pixabay

Do niebezpiecznego wypadku doszło we wtorek w miejscowości Laszczki, w powiecie pruszkowski. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i w efekcie potrącił idącą z boku drogi matkę z dwuipółletnią córką. Zarówno jedna, jak i druga zostały przewiezione do szpitala.

Stracił kontrolę nad autem. Potrącił matkę z córką

Do wypadku doszło we wtorek po południu. Jak przekazała rzeczniczka pruszkowskiej policji Karolina Kańka, przemieszczający się ulicą Leszczynową kierowca samochodu marki opel, z niejasnych przyczyn wpadł w poślizg. 

- Zarzuciło go na zakręcie i uderzył w wózek z dwuipółletnią dziewczynką i w jej mamę, która szła poboczem. Kobieta i dziecko są badane w karetce pogotowia. Nie mam informacji, żeby ktoś stracił przytomność - mówiła w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka pruszkowskiej policji. 

Kańka zdradziła też, że samochód po wypadku zawisł na ogrodzeniu. Policja sprawdziła trzeźwość kierowcy i na szczęście okazał się trzeźwy. Potrącona kobieta i jej córka zostały przebadane, a następnie przetransportowane do szpitala. Aktualnie policja próbuje ustalić okoliczności tego zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: TVN Warszawa

Powiązane