wawainfo.pl > Wiadomości > Na trasie S8 zderzyło się 5 pojazdów. Tworzy się ogromny korek
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:28

Na trasie S8 zderzyło się 5 pojazdów. Tworzy się ogromny korek

Zderzenie 5 aut na trasie S8
wawainfo.pl

Duże utrudnienia na S8 w kierunku Białegostoku. Zderzyło się pięć pojazdów. Dwa samochody osobowe i trzy dostawcze niemal całkowicie zablokowały trasę.

Karambol na S8. We wtorek rano na wysokości ulicy Powązkowskiej zderzyło się pięć aut. Dwa z nich to pojazdy osobowe, a trzy pozostałe to auta dostawcze, busy.

Wypadek na S8: na miejscu pracuje policja

Do zderzenia doszło we wtorek rano, tuż po godzinie 8. Popularna trasa jest niemal zupełnie zablokowana.

- Dostaliśmy zgłoszenie o godzinie 8:02, zdarzenie miało miejsce na wysokości ul. Powązkowskiej - przekazał redakcji WawaInfo zespół prasowy stołecznej policji.

- W wyniku zderzenia 5 aut na trasie S8 nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Nie ma żadnych poszkodowanych - dowiedzieliśmy się z rozmowy ze stołecznymi policjantami.

Zbadano trzeźwość kierowców biorących udział w wypadku na S8

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze podjęli działania. Jednym z nich było sprawdzenie, czy w organiźmie kierowców nie znajduje się alkohol.

W rozmowie z WawaInfo zespół prasowy zaprzeczył, jakoby ktokolwiek z uczestników wypadku był pijany. - Potwierdzono, że wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

- Na miejscu znajduje się obecnie sześć radiowozów stołecznej policji - przekazano wawainfo.pl

Duże utrudnienia na popularnej trasie

Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Korek rozpoczyna się już na wysokości ulicy Górczewskiej na Bemowie.

>

Źródło: Google Maps

Trasa dosłownie stoi. Wypadek na S8 zbiegł się w czasie z podróżami warszawiaków do pracy. Nie wiadomo, jak długo potrwać mają utrudnienia.

Na miejscu wypadku pracuje policja wyjaśniająca okoliczności zdarzenia. Wezwano również pomoc drogową, która pomoże udrożnić S8.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane