wawainfo.pl > Ulice > Na miejscu straż, policja, karetki i śmigłowiec LPR. Wśród poszkodowanych maleńkie, 3-letnie dziecko
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Na miejscu straż, policja, karetki i śmigłowiec LPR. Wśród poszkodowanych maleńkie, 3-letnie dziecko

ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News
ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Na Czerniakowie doszło do niebezpiecznego wypadku. Dwójka dzieci i jedna osoba dorosła zostały potrącone. Na miejscu już lądował śmigłowiec LPR. Służby prowadzą akcję ratunkową.

Wypadek na Czerniakowie. Potrącona dwójka dzieci

Jak ustalił TVN Warszawa, na Bernardyńskiej, w pobliżu skrzyżownaia z Gołkowską potrącone zostały dwoje dzieci i jeden dorosły. Na Gołkowskiej wylądował śmigłowiec LPR. Na miejscu wypadku są również dwa ambulasne, policja, trzy zastępy straży pożarnej, a także bus wykorzystywany przez strażaków do przenoszenia poszkodowanych do śmigłowca. 

Policja już zdążyła potwierdzić, że dostała zgłoszenie w tej sprawie. Jak informuje Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, pojazd marki toyota potrącił kobietę i dwójkę dzieci. Osoby poszkodowane są aktualnie badane w karetkach.

Policjant przekazał też, że śmigłowiec LPR nie był ostatecznie potrzebny do akcji ratunkowej i odleciał bez pacjentów na pokładzie.

Markiewicz podkreślił, że kierowca został zbadany pod kątem obecności alkoholu w organizmie i okazał się trzeźwy. Policjanci prowadzą aktualnie działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: TVN Warszawa