wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Mokotów. Była partnerka połamała mu piszczel, jej wspólnik kopał go po głowie
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Mokotów. Była partnerka połamała mu piszczel, jej wspólnik kopał go po głowie

Mokotów
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS

40-letni mężczyzna został skopany i pobity przez 45-latka oraz byłą partnerkę. Kobieta skakała po jego nodze tak długo, aż złamała mu kość piszczelową. Pokrzywdzony został pilnie przewieziony do szpitala.

Jak informuje Iwona Kijowska z mokotowskiej policji, w połowie lipca na komendę zgłosił się 40-letni mężczyzna, który został zaatakowany przez swoją byłą partnerkę i jej obecnego chłopaka. Do bójki doszło w wyniku kłótni.

Mokotów. Była partnerka połamała mu piszczel, jej wspólnik kopał go po głowie

- Pokrzywdzony zaatakowany został na jednej z ulic warszawskiego Mokotowa. Napastnik najpierw uderzył go pięścią po głowie, kopał, a dziewczyna w tym czasie skakała mu po nodze następstwem czego było złamanie kości piszczelowej - relacjonuje Kijowska.

40-latek został zabrany do szpitala, gdzie poddano go kilkudniowej hospitalizacji. Ustalenie miejsca pobytu sprawców pobicia, wbrew pozorom, nie było łatwe. Po podjęciu szeregu czynności operacyjno-rozpoznawczych, dopiero 10 września poinformowano o ujęciu agresorów.

36-latka oraz 45-latek usłyszeli zarzut pobicia z następstwem złamania kości piszczelowej nogi. Oboje przyznali się do oskarżeń, jednak winą za bójkę próbowali obarczyć pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS

Tagi: Mokotów