wawainfo.pl > Mazowsze > Mazowieckie: Koszmarny wypadek motocyklisty. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, ale było już za późno
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:32

Mazowieckie: Koszmarny wypadek motocyklisty. Na miejscu pojawił się śmigłowiec LPR, ale było już za późno

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News - zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Ostrów-Kanie. Policja poinformowała, że motocyklista zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak za późno. Ratownikom nie udało się uratować motocyklisty.

Motocyklista nie żyje

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18 w miejscowości Ostrów-Kanie (gmina Dębe-Wielkie). Rzecznik mińskiej policji Marcin Zagórski przekazał w rozmowie z TVN Warszawa, że motocyklista jechał drogą serwisową wzdłuż autostrady A2. W pewnym momencie z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i w efekcie uderzył w drzewo.

Na miejsce jako pierwsi dotarli strażacy. Z relacji rzecznika mińskiej straży pożarnej Kamila Piechockiego wynika, że po przyjeździe u mężczyzny nie było już funkcji życiowych. Strażacy przystąpili do resuscytacji, a na miejscu niedługo później pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak gdy ratownicy przejęli poszkodowanego, było już za późno - stwierdzono zgon.

Według policji zmarły mężczyzna to 45-letni mieszkaniec gminy Halinów. Na miejscu wypadku pracowała policja oraz prokurator, a okoliczności zdarzenia są w dalszym ciągu wyjaśniane.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: tvn24.pl zdjęcie główne: Pawel Wodzynski/East News

Powiązane