wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Makabra na Pradze-Południe. Przechodzeń znalazł zwłoki bez oczu
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

Makabra na Pradze-Południe. Przechodzeń znalazł zwłoki bez oczu

Piotr Molecki/East News
Piotr Molecki/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Koszmarnego odkrycia dokonał pewien przypadkowy przechodzeń spacerując po Pradze-Południe. Mężczyzna chciał pójść gdzieś “za potrzebą”, jednak gdy nie mógł nic znaleźć, wszedł do pustostanu. Tam czekała go bardzo makabryczna niespodzianka. W środku leżały rozkładające się zwłoki.

Makabra na Pradze-Południe. Świadek przeżył szok

Wczoraj informowaliśmy o makabrycznym odkryciu przy ul. Mińskiej 11 na Pradze Południe. W pustostanie znaleziono zwłoki człowieka. Na miejsce przyjechały trzy radiowozy policji, pojawiła się tam też straż pożarna.

Trochę więcej szczegółów ze sprawy przytoczył poniedziałkowy “Super Express”. Okazuje się, że zwłoki mężczyzny znalazł przypadkowy przechodzeń, który wszedł do opuszczonego budynku, by skorzystać z toalety.

Opis tego, co zastał na miejscu odkrycia, jest po prostu makabryczny. Ofiara nie posiadała jednego oka, a ręce było wyciągnięte do góry w nienaturalny sposób. Służby zareagowały szybko, strażacy byli nawet przygotowani do wejścia siłowego, jednak po chwili odjechali. 

Jak poinformował Jarosław Sobczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze zastali ciało w stanie wczesnego rozkładu. Aktualnie trwa proces identyfikacji zmarłego.

 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło : Super Express

Powiązane