wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Ed Sheeran w PGE Narodowym. Podano datę koncertu
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Ed Sheeran w PGE Narodowym. Podano datę koncertu

PGE Narodowy
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Ed Sheeran zagra koncert na PGE Narodowym 22 sierpnia 2022 roku. "+-=÷ x Tour" stanowi promocję najnowszego albumu muzyka "=". "Trasa Matematyczna" rusza 28 kwietnia w irlandzkim mieście Cork.

Gwiazdor ostatni raz gościł w stolicy kraju, w 2018 roku, gdzie zagrał dwa koncerty. Album solowy "=" ujrzy światło dzienne 29 października. Sprzedaż biletów ruszy 18 września. Sheeran wystąpi na okrągłej scenie, otoczony przez publiczność.

Ed Sheeran w PGE Narodowym. Podano datę koncertu

Po pierwszym koncercie w Irlandii artysta wyruszy do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Danii. Polska będzie ostatnim krajem na trasie koncertowej.

Ceny biletów, w zależności od miejsca, będą oscylować od 199 do 399 złotych. Bilety będą przekazywane jedynie w wersji elektronicznej. Okazać je będzie można między innymi przez telefon przy użyciu niezbędnej aplikacji Eventim PL.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Warszawa