wawainfo.pl > Ulice > Dwa auta i traktor zderzyły się na S8. Na miejscu śmigłowiec LPR
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Dwa auta i traktor zderzyły się na S8. Na miejscu śmigłowiec LPR

S8 (1)
ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News

Na trasie S8 doszło do zderzenie Skody, Mitsubishi i traktora. Auto zawisło na barierkach, wywołując blokadę pasa ruchu. Na miejsce ruszył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło 17 września chwilę po 12:20. Jak informuje Paweł Pawełas z GDDKiA, na trasie S8 pomiędzy węzłami Kobyłka a Zielonka doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz traktora.

Dwa auta i traktor zderzyły się na S8. Na miejscu śmigłowiec LPR

W wyniku kolizji jedna osoba odniosła obrażenia, jednak nie wymagała pomocy medycznej. Ze wstępnych ustaleń tvn24pl wynika, że kierowca Skody uderzył w przyczepę traktora koszącego trawę. Chwilę później auto zawisło na barierach.

Redakcja tvn24.pl podaje, że na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Medycy zostali zawróceni już po minucie od wylądowania.

Utrudnienie występowało na jednym pasie zjazdowym na węźle Zielonka. Jak informuje GDDKiA droga została udrożniona tuż przed 13:40.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Trasa S8
Powiązane