Nagie zwłoki w okolicy fortu Włochy. Policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo

Autor Kamil Matuszak - 15 Lutego 2021
Pogotowie i straż pożarnaŹródło: ARTUR BARBAROWSKI/East News

Nowe fakty w sprawie zwłok znalezionych przy cmentarzu w okolicy Fortu Włochy. Policja w tej sprawie zatrzymała mężczyznę. Jest podejrzany o zabójstwo.

Nagi mężczyzna obok Fortu Włochy

Ciało nagiego mężczyzny znaleziono w sobotę rano (6 lutego). Makabrycznego odkrycia dokonał przechodzeń, który spacerował w okolicach cmentarza. Martwy człowiek nie miał przy sobie dokumentów, dlatego policjanci długo nie mogli zidentyfikować zwłok.

Dopiero po wykonaniu czynności na miejscu zbrodni odkryto, kim jest denat.

Policja nie podała do wiadomości publicznej przyczyn zgonu mężczyzny. W mediach społecznościowych pojawiły się głosy, że ciało było poćwiartowane. Kryminalni jednak szybko zdementowali te doniesienia.

Policjanci zatrzymali podejrzanego

Sprawą zajęli się kryminalni z Ochoty, który przeprowadzili szeroko zakrojone działania w tej sprawie. Pracowali bez wytchnienia przeglądając wiele nagrań z monitoringów, a także przeprowadzali wywiady z dziesiątkami osób. Po wszystkich tych czynnościach wytypowali podejrzanego.

Pościg ulicami Warszawy. Kierowca pod wpływem alkoholu i narkotyków, pasażerką znana modelkaPościg ulicami Warszawy. Kierowca pod wpływem alkoholu i narkotyków, pasażerką znana modelkaCzytaj dalej

Ustalili, że związek ze śmiercią 68-letniego mężczyzny może mieć 32-letni obywatel Ukrainy, którego zatrzymano po kilku dniach od zdarzenia. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa.

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego - mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwa na Mazowszu

Kilka dni temu informowaliśmy o podobnych makabrycznych wydarzeniach. W hostelu pracowniczym w Żabiej Woli (powiat grodzki) doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. Policja poinformowała, że jeden z nich nie żyje, drugi został przewieziony do szpitala, po czym usłyszał zarzut zabójstwa.

Z kolei pod koniec stycznia na Targówku mężczyzna otworzył ogień do policjantów. Gdy nie udało mu się odeprzeć obławy, postanowił się zastrzelić. Policjanci szukali go w związku z zalegającymi alimentami, ale on myślał, że chodzi o morderstwo, którego się dopuścił.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.pl
zdjęcie główne: eastnews.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News