wawainfo.pl
Pogotowie i straż pożarna

ARTUR BARBAROWSKI/East News

Nagie zwłoki w okolicy fortu Włochy. Policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo

15 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Nowe fakty w sprawie zwłok znalezionych przy cmentarzu w okolicy Fortu Włochy. Policja w tej sprawie zatrzymała mężczyznę. Jest podejrzany o zabójstwo.

Nagi mężczyzna obok Fortu Włochy

Ciało nagiego mężczyzny znaleziono w sobotę rano (6 lutego). Makabrycznego odkrycia dokonał przechodzeń, który spacerował w okolicach cmentarza. Martwy człowiek nie miał przy sobie dokumentów, dlatego policjanci długo nie mogli zidentyfikować zwłok.

Dopiero po wykonaniu czynności na miejscu zbrodni odkryto, kim jest denat.

Policja nie podała do wiadomości publicznej przyczyn zgonu mężczyzny. W mediach społecznościowych pojawiły się głosy, że ciało było poćwiartowane. Kryminalni jednak szybko zdementowali te doniesienia.

Policjanci zatrzymali podejrzanego

Sprawą zajęli się kryminalni z Ochoty, który przeprowadzili szeroko zakrojone działania w tej sprawie. Pracowali bez wytchnienia przeglądając wiele nagrań z monitoringów, a także przeprowadzali wywiady z dziesiątkami osób. Po wszystkich tych czynnościach wytypowali podejrzanego.

Ustalili, że związek ze śmiercią 68-letniego mężczyzny może mieć 32-letni obywatel Ukrainy, którego zatrzymano po kilku dniach od zdarzenia. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa.

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego - mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwa na Mazowszu

Kilka dni temu informowaliśmy o podobnych makabrycznych wydarzeniach. W hostelu pracowniczym w Żabiej Woli (powiat grodzki) doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. Policja poinformowała, że jeden z nich nie żyje, drugi został przewieziony do szpitala, po czym usłyszał zarzut zabójstwa.

Z kolei pod koniec stycznia na Targówku mężczyzna otworzył ogień do policjantów. Gdy nie udało mu się odeprzeć obławy, postanowił się zastrzelić. Policjanci szukali go w związku z zalegającymi alimentami, ale on myślał, że chodzi o morderstwo, którego się dopuścił.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.plzdjęcie główne: eastnews.pl

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, serial i muzyka - uwielbia oglądać i słuchać, a może też mówić i pisać o nich całymi dniami. Fascynuje go życie w dużym mieście, dlatego lubi poznawać zalety i wady codziennej Warszawy. Kiedyś chciał zostać piłkarzem, następnie radiowcem, a teraz - pragnie jak najlepiej relacjonować czytelnikom to, co dzieje się w stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >