wawainfo.pl > Dzielnice > Zakrwawiony mężczyzna leżał w wannie. Policja zdążyła w ostatniej chwili
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Zakrwawiony mężczyzna leżał w wannie. Policja zdążyła w ostatniej chwili

ROBERT ZALEWSKI/East News

Natychmiastowa reakcja dzielnicowych z Targówka zapobiegła nieszczęściu, jakie mogło się wydarzyć. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo.

Dzielnicowi otrzymali informację o mężczyźnie, który podczas odwiedzin u dziadka dziwnie się zachowywał, zamknął się w toalecie i powiedział seniorowi, że chce odebrać sobie życie.

Zaniepokojony 90-latek długo nie mógł otworzyć drzwi od łazienki, więc zdecydował się wezwać policję.

Dopiero z pomocą funkcjonariuszy udało się otworzyć drzwi toalety. W środku zastali leżącego w wannie, zakrwawionego mężczyznę. Policjanci od razu udzielili mu pierwszej pomocy oraz monitorowali jego stan zdrowia, do czasu przyjazdu karetki, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Tam trafił pod opiekę specjalistów.

Należy pamiętać, że policjanci stoją na straży bezpieczeństwa mieszkańców i zawsze udzielają pomocy obywatelom znajdującym się w kryzysie lub trudnych sytuacjach życiowych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: ROBERT ZALEWSKI/East News (zdjęcie ilustracyjne)