wawainfo.pl > Wiadomości > Bielany. Pożar mieszkania, zginął mężczyzna
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 19.03.2022 03:34

Bielany. Pożar mieszkania, zginął mężczyzna

straż pożarna
AGENCJA SE/East News - fot. il.

We wtorkowy wieczór na Bielanach doszło do poważnego pożaru. Zapalił się lokal mieszkalny, w środku była jedna osoba. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Po godzinie 20 we wtorek, 19 października do warszawskich strażaków dotarło zgłoszenie o pożarze. Płonęło mieszkanie na pierwszym piętrze jednego z bloków, zlokalizowanego przy ul. Słodowiec 10 na Bielanach.

Pożar na Bielanach

Służby natychmiast udały się na miejsce zdarzenia. Pożar gaszono zarówno w bloku, jak i po jego zewnętrznej stronie. Ogień buchał już wówczas między innymi przez okna.

Mimo natychmiastowej reakcji strażakom i ratownikom medycznym nie udało się uratować mężczyzny, który znajdował się w mieszkaniu. Gdy weszli do środka lokalu, ten niestety był już martwy.

Wciąż nie wiadomo, jaka była przyczyna dramatycznego zdarzenia na warszawskich Bielanach. Teraz sprawą będzie musiała zająć się policja, która ustali, jak doszło do pożaru.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: TVP Info, Wawainfo.pl

Powiązane