wawainfo.pl > Wiadomości > Biedronka obchodzi zakaz handlu w niedzielę. Lista sklepów sieci otwartych w niedzielę niehandlową w Warszawie i na Mazowszu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:30

Biedronka obchodzi zakaz handlu w niedzielę. Lista sklepów sieci otwartych w niedzielę niehandlową w Warszawie i na Mazowszu

Lista Biedronek w Warszawie i na Mazowszu otwarta w niedzielę niehandlową
Piotr Molecki/East News

Liczba Biedronek otwartych w niedziele niehandlowe nie jest mała. Gdzie zrobisz zakupy mimo niedzielnego zakazu handlu? Mamy listę sklepów sieci otwartych w Warszawie i reszcie woj. mazowieckiego.

Niedziele niehandlowe powoli stają się jedynie wspomnieniem. Lista sklepów, w których można zrobić niedzielne zakupy nie jest mała.

Klientów zapraszają do siebie już nie tylko małe osiedlowe sklepy. Zakaz handlu w niedzielę śmiało obchodzić zaczęła również Biedronka.

Biedronka: gdzie zrobisz zakupy w niedzielę niehandlową?

Lista sklepów sieci Biedronka, gdzie zrobisz zakupy w niedzielę niehandlową, nie jest krótka. Na Mazowszu najwięcej takich punktów znajduje się w Warszawie.

W stolicy jest łącznie siedem Biedronek, które mimo zakazu handlu zapraszają do siebie klientów w niedzielę. Są to sklepy przy:

 • ul. Barkocińskiej 6

 • ul. Belgradzkiej 3

 • ul. Dolnej 3

 • ul. Podskarbińskiej 4

 • ul. Skoroszewskiej 5B

 • ul. Sytej 100

 • ul. Wrocławskiej 8

Związane jest to ze współpracą Biedronki oraz Poczty Polskiej. Dzięki rozszerzeniu usług sklepy dyskontów stały się punktami pocztowymi, gdzie odbierać można przesyłki.

Biedronki otwarte są nie tylko w Warszawie. Mieszkańcy reszty województwa również mogą zrobić zakupy w poszczególnych placówkach na Mazowszu.

Lista Biedronek otwartych w niedzielę

Mieszkańcy Warszawy mogą liczyć na większą ilość Biedronek otwartych w niedzielę. W reszcie województwa są "jedynie" cztery placówki otwarte mimo zakazu handlu.

W niedzielę niehandlową zakupy w Biedronce mogą zrobić mieszkańcy Ciechanowa, Mińska Mazowieckiego, Mszczonowa oraz Żyrardowa.

Dokładne adresy sklepów sieci Biedronka działających w niedziele niehandlowe:

 • Ciechanów, ul. Władysława Sikorskiego 11

 • Mińsk Mazowiecki, ul. Elizy Orzeszkowej 23

 • Mszczonów, ul. Wschodnia 18

 • Żyrardów, ul. Adama Mickiewicza 59

Dyskont zapewnia, iż szanuje polskie prawo

W związku z tym, iż zakaz handlu miał ograniczyć działanie największych sklepów, działanie Biedronki poza niedzielami handlowymi wywołało spore oburzenie.

- Sieć Biedronka zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa - przekazała sieć w niedawnym komunikacie.

Podkreślono jednak jednocześnie, iż Biedronka nieustannie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów. To właśnie z tego względu miało nastąpić rozszerzenie współpracy z Pocztą Polską.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: money.pl, wawainfo.pl Zdjęcie główne: Piotr Molecki/East News

Powiązane