wawainfo.pl > Ulice > Awaria wodociągowa przy Alei Waszyngtona
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Awaria wodociągowa przy Alei Waszyngtona

Jan BIELECKI/East News
Jan BIELECKI/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Przy Alei Waszyngtona doszło do awarii wodociągowej. Panują poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Woda zalała torowisko, wstrzymując ruch tramwajów. Na miejscu trwa akcja udrażniania drogi.

Rzecznik prasowy warszawskich wodociągów, Marek Smółka zapewnił, że awaria nie odcięła mieszkańców Pragi od dostępu do wody. - Doszło do awarii wodociągowej. Wypływ wody na torowisko został już wstrzymany, ale woda jest tam jeszcze nagromadzona - informował.

Awaria wodociągowa przy Alei Waszyngtona

- Ruch tramwajowy przy Alei Waszyngtona, w kierunku Centrum został chwilowo wstrzymany. Pracujemy nad jak najszybszym usunięciem wody z torowiska - zapewniał.

- Dobra wiadomość jest taka, że awaria nie powoduje wstrzymania dostaw wody do okolicznych mieszkańców. Jedyne utrudnienia jakie są, to utrudnienia w ruchu - dodawał.

Jak podaje Warszawski Transport Publiczny, tramwaje linii 9 i 24 są kierowane na stacje: Grochowska, Zamoyskiego, al. Zieleniecka i al. Waszyngtona…

Autobusy linii 521 jadące w kierunku Szczęśliwic będą obsługiwać przystanki Kinowa 01 i Park Skaryszewski 01.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO: