Archiwum kwiecień 2022

WeNet
28.04.2022 13:38 Ile kosztuje strona internetowa ze sklepem?

Chcesz założyć e-sklep? Świetny pomysł – rynek e-commerce od lat rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie, a w ostatnim czasie tylko przyśpiesza. Wynika to z faktu, że coraz więcej internautów robi zakupy online. Wzrasta również liczba przedsiębiorców, którzy przenoszą swój biznes do sieci. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę, ile kosztuje strona internetowa ze sklepem. Dowiedz się, jakie koszty musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz sprzedawać w Internecie.

Catering
25.04.2022 15:34 Najlepszy catering dietetyczny Warszawa

Warszawa jest pięknym miastem, w którym spełniają się marzenia. Ludzie z całego kraju przyjeżdżają tu, by móc się rozwijać i zrobić ogromną karierę, czy to w świecie show-biznesu, w korporacji lub własnej firmie. Niezależnie od tego, kim jesteś i w jakim kierunku zawodowym podążasz, z pewnością cenisz swój czas. W tym pędzącym mieście każda sekunda jest na wagę złota, dlatego warto wybrać najlepszy dietetyczny catering dostępny w Warszawie, aby móc dostarczyć sobie odpowiednią ilość energii na cały dzień oraz zadbać o swój czas.

E-sport
01.04.2022 18:16 E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Granie w gry komputerowe jeszcze do niedawna uznawane było za idealną rozrywkę dla młodych ludzi, którzy pragną choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i zrelaksować się po ciężkim dniu. Obecnie jednak jest to nie tylko zabawa, ale również sposób na życie. E-sport z każdym rokiem zyskuje na popularności i generuje ogromne zyski. W czym tkwi jego fenomen? Podpowiadamy.