16-letniej Ani szukała cała gmina. Tragedia. Znaleźli ją martwą w lesie

Autor Mateusz Dolak - 6 Grudnia 2020
Ania z. nie zyjeŹródło: facebook

Nie żyje 16-letnia Ania Ż, która była poszukiwana przez rodzinę i policję. Nastolatka od 3 grudnia nie pojawiła się w domu. Służby poinformowały, że znaleziono ją martwą w lesie. Zatrzymany został jej 20-letni chłopak.

Tłumy rzuciły się na zakupy. Ogromne kolejki, nie ma gdzie zaparkowaćTłumy rzuciły się na zakupy. Ogromne kolejki, nie ma gdzie zaparkowaćCzytaj dalej

Nie żyje Ania Ż.

Ania Ż. wyszła z domu 3 grudnia nad ranem. Kiedy nie wróciła, jej siostra zgłosiła zaginięcie. Rozpoczęły się poszukiwania. Niestety, ich finał okazał się tragiczny.

"Kochani, z głębokim smutkiem przekazujemy Wam tragiczną wiadomość.. 16-letnia Anna Ż. zam. Stok Lacki - Folwark nie żyje Dziewczyna została odnaleziona martwa w lesie. Sprawę bada prokuratura. Było to najprawdopodobniej morderstwo. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje, to nie tak miało być.. " - czytamy we wpisie na profilu Śladem Zaginionych.

Zobacz także: Wstydliwy problem, który dotyczy nawet połowy Polaków

Zatrzymany 20-latek

16-letnia Anna Ż. została odnaleziona martwa w lesie w rejonie miejscowości Osiny. Na miejscu trwają oględziny prokuratury i policji. Śledczy zatrzymali jej 20-letniego chłopaka.

Zobacz także: Jest zgoda w sprawie szczepionek. Chodzi o podatek, już podjęli decyzję

Do sprawy będziemy wracać.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Właśnie wydano ostrzeżenie dla dziewięciu województw

Tragiczna śmierć Kornelii

Na wawainfo.pl relacjonowaliśmy sprawę zaginionej od 11 lutego Kornelii z Piaseczna. Dopiero w kwietniu wyszło na jaw, że dziewczyna została zamordowana. Przypadkowy przechodzień odkrył w lesie jej zwłoki.

Do zabójstwa dziewczyny przyznał się 26-letni Patryk B., któremu miała pomagać Martyna S., koleżanka Kornelii. Sprawca miał oddać w stronę Kornelii strzały z broni pneumatycznej, a gdy ta się zacięła - dusić dziewczynę. Następnie zakopał jej zwłoki.

Samolot Elona Muska lądował w Warszawie. Nie podejrzewacie, o co mogło chodzićSamolot Elona Muska lądował w Warszawie. Nie podejrzewacie, o co mogło chodzićCzytaj dalej

Skandal po pogrzebie Kornelii

Pogrzeb Kornelii, który odbył się 18 maja, przerodził się w manifestację antyprzemocową, która została jednak przerwana przez policję. - Oni nas otoczyli, zaczęli krzyczeć, że mandaty, że zgromadzenie. Puszczali komunikat o stanie epidemii - relacjonowała pani Ania.

- Wobec siedmiu osób zastosowano przewidziane prawem środki karne. Trzy osoby ukarano mandatami karnymi, wobec dwóch osób zostały skierowane wnioski do sądu o ukaranie w zw. z art 54 kw. Natomiast wobec dwóch osób nieletnich zostały skierowane wnioski do sądu rodzinnego i dla nieletnich - wyliczał nadkom. Jarosław Sawicki, tłumacząc, że zastosowane środki motywowane były względami bezpieczeństwa ze względu na sytuację epidemiczną i niestosowaniem się uczestników zgromadzenia do poleceń policji.

Gigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyGigantyczna awaria w Warszawie. Kilkanaście ulic nie ma wodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz także jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News