wawainfo.pl > Mazowsze > Zderzenie dwóch aut na "siódemce" w Łazach. Porsche dachowało
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:29

Zderzenie dwóch aut na "siódemce" w Łazach. Porsche dachowało

Marek BAZAK/East News
Marek BAZAK/East News

Groźny wypadek w Łazach koło Warszawy. Na "siódemce" doszło do poważnego zderzenia porsche oraz opla. Samochody są mocno zniszczone.

- Zdarzenie miało miejsce około godziny 11. Doszło do zderzenia opla z porsche. Jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu dachował - przekazał redakcji WawaInfo nadkom. Jarosław Sawicki oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie.

Łazy: zderzenie opla i porsche na "siódemce"

Groźnie wyglądający wypadek nie przyniósł ze sobą na szczęście ofiar. - Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - poinformował nadkom. Jarosław Sawicki.

Samochody są mocno zniszczone. Porsche, które dachowało w wyniku zdarzenia straciło jedno z kół.

Opel natomiast ma mocne uszkodzenia na boku. Wgniecione są drzwi od strony kierowcy oraz lewa przednia część pojazdu.

Pojazdy niemal całkowicie zablokowały trasę w stronę Warszawy

Już teraz policja apeluje, by kierowcy wybierali objazdy lub liczyli się z dużymi utrudnieniami. Trasa w kierunku Warszawy dosłownie stoi.

- Trudno powiedzieć ile potrwają utrudnienia. Co najmniej przez godzinę trzeba spodziewać się dużych problemów na trasie - powiedział dla WawaInfo rzecznik policji z Piaseczna.

>

Źródło: Google Maps

Utrudnienia spowodowane są faktem, iż pojazdy zalegają nadal na jezdni. - Przede wszystkim musi dojechać samochód, który wyciągnie jeden z dachujących samochodów - dodaje nadkom. Jarosław Sawicki.

Straż zakończyła już działania na miejscu zdarzenia

Po godzinie 12:30 straż pożarna, obecna początkowo na miejscu wypadku w Łazach, zakończyła już swoje działania. - Ostatni zastęp biorący udział w akcji właśnie wraca do koszar - przekazał WawaInfo mł. bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Piasecznie.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: WawaInfo

Tagi: wypadek Łazy
Powiązane