wawainfo.pl > Wiadomości > Tragiczny wypadek na Targówku. Samochód osobowy zderzył się z tirem
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:29

Tragiczny wypadek na Targówku. Samochód osobowy zderzył się z tirem

wypadek - warszawa
(zdjęcie ilustracyjne)Jakub Kaminski/East News

W środowy poranek na warszawskim Targówku doszło do śmiertelnego wypadku. Na ul. Rozwadowskiego samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Mimo reanimacji pasażer osobówki zmarł. Na miejscu występują znaczne utrudnienia w ruchu.

Do tragicznego wypadku doszło w środę, wczesnym rankiem. Służby odebrały zgłoszenie w okolicy godziny 4:30.

– Na wiadukcie przy ulicy Rozwadowskiego miało miejsce zderzenie pojazdu ciężarowego marki Volvo z osobową toyotą – poinformowała w rozmowie z WAWA Info Gabriela Putyra z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Targówek. Zderzenie tira z osobówką, nie żyje jedna osoba

W wypadku zginęła jedna osoba. – Pasażer toyoty zmarł na miejscu – potwierdziła rzeczniczka warszawskiej policji. Na ten moment ruch jezdnią jest zablokowany w obu kierunkach. – Policja wyznaczyła już objazdy – poinformowała Gabriela Putyra.

Przyczyny wypadku zostaną wyjaśnione w toku dalszego śledztwa. Na miejscu cały czas pracują służby pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczyli już odpowiednie ślady, które pomogą w ustaleniu szczegółów zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: (zdjęcie ilustracyjne)Jakub Kaminski/East News

Powiązane