wawainfo.pl
Policja zatrzymała kierowcę i pasażera BMW, którzy zbiegli z sobotniego wypadku na S8

Marek BAZAK/East News ZOFIA BAZAK

Policja zatrzymała mężczyzn, którzy zbiegli z miejsca wypadku na S8. Jeden z nich był poszukiwany

8 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Ciąg dalszy sprawy tragicznego wypadku na S8 w okolicach Kobyłki. W wyniku zdarzenia zmarł kierowca ciężarówki, którego pojazd spadł z wiaduktu. Policjanci złapali mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Okazało się, że jeden z nich miał powody, by uciekać przed stróżami prawa.

W sobotę na trasie S8 w kierunku Białegostoku doszło do kolejnego tragicznego wypadku. Sytuacja była o tyle poważna, iż samochód ciężarowy biorący udział w zdarzeniu spadł z wiaduktu.

Strażacy potwierdzili najgorszy scenariusz. Zakleszczony kierowca TIR-a nie przeżył zdarzenia. Policja prowadziła działania związane głównie z ustaleniem miejsca pobytu kierowcy i pasażerów jednego z aut.

W wypadku na S8 udział brały łącznie 3 pojazdy. Ciężarówka, Volvo oraz BMW. Ostatni z samochodów uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawa znalazła swój finał.

Policja zatrzymała mężczyz, którzy uciekli z miejsca wypadku na S8

Działania śledczych przyniosły efekty. W niedzielę 8 sierpnia kierowca BMW oraz jego pasażer zostali zatrzymani przy ul. Pułkowej w Warszawie.

Potok Służewiecki

Policja dokonała przykrego odkrycia w Potoku Służewieckim. Nie żyje mężczyzna

CZYTAJ DALEJ

W chwili zatrzymania oboje byli pijani. Teraz policja musi ustalić, czy w chwili wypadku, czyli w sobotę o godzinie 15, kierowca samochodu biorącego udział w śmiertelnym wypadku na S8 również był pod wpływem alkoholu.

Jeden z mężczyzn, 32-latek, miał powody, by unikać spotkania z policją. Okazuje się, że udział w wypadku w okolicach Kobyłki i ucieczka z miejsca zdarzenia nie były jego jedynymi problemami z prawem.

Zatrzymany 32-latek był poszukiwany

RMF FM podaje, że mężczyzna ma w swojej kartotece informacje na temat przestępstw narkotykowych, czy działalności w zorganizowanej grupie przestępczej.

To jednak nie wszystko. Uczestnik sobotniego wypadku na S8 był poszukiwany przez służby. Ma on obowiązek odbyć karę jeszcze 5 lat pozbawienia wolności.

Tragiczny wypadek na S8 z jedną ofiarą śmiertelną

Okoliczności zdarzenia będą teraz dokładnie wyjaśniane przez śledczych pracujących nad sprawą. Konieczne jest jednoznaczne określenie przyczyn śmiertelnego wypadku na S8 w okolicach Kobyłki.

Przypomnijmy, że w zdarzeniu brały udział 3 auta. W wyniku zderzenia samochód ciężarowy spadł z wiaduktu. Strażacy próbowali wydostać kierowcę pojazdu, który zakleszczony był wewnątrz kabiny. Szybko ustalono jednak, że mężczyzna nie przeżył.

Wszystko wskazuje na to, że kierowcy i pasażerowi BMW nic się nie stało. Poważnych obrażeń nie odniósł również kierowca osobowego Volvo.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: rmf24.pl, wawainfo.pl
Zdjęcie główne: Marek BAZAK/East News ZOFIA BAZAK

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Marek BAZAK/East News

Mazowsze

Otwock. Potrącił 12-latka i uciekł. Był kompletnie pijany

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Mazowsze

Mazowieckie. Mieszkańcy gminy Naruszewo bez wody pitnej, jest skażona

Czytaj więcej >

Mazowsze

Kolejne szkoły z koronawirusem. Uczniowie i nauczyciele na kwarantannie

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Mazowsze

IMGW wydało ostrzeżenia. Nadchodzą intensywne opady deszczu

Czytaj więcej >

Mazowsze

Burze i deszcze na Mazowszu. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Mazowsze

Radom. Największy szpital wstrzymuje przyjmowanie pacjentów

Czytaj więcej >