wawainfo.pl > Mazowsze > Wypadek na trasie S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Wypadek na trasie S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu

S8
wawainfo.pl

Wypadek na trasie S8 w kierunku Białegostoku. Ciężarówka spadła z wiaduktu. Na miejscu znalazły się już służby, wylądował też helikopter LPR.

Kierowca zginął na miejscu. Doszło również do uszkodzenia innych samochodów na trasie.

Tragiczny wypadek na trasie S8. Ciężarówka spadła z wiaduktu

- Zgłoszono na straż informację o wypadku drogowym, w wyniku którego ciężarówka spadła z wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu - informował st. bryg. Wiesław Drosio z wołomińskiej straży pożarnej.

- Powodem wypadnięcia ciężarówki z wiaduktu była kolizja. Ucierpieli również pasażerowie i kierowcy dwóch samochodów osobowych, to jest 6 osób - mówił.

- Karetka zabrała jedną osobę z samochodu osobowego. Reszta nie doznała większych obrażeń - dodał.

- Jeden z kierowców odjechał z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania. Istnieją podejrzenia, że był sprawcą wypadku, sprawę dokładnie bada policja - ujawnił oficer prasowy.

Do wypadku doszło na wysokości miejscowości Nadma, gdzie wybudowano niedawno nowy zjazd z trasy.

- Po godzinie 15 otrzymaliśmy informację, że w miejscowości Nadma na trasie S8 doszło do zderzenia trzech pojazdów - ciężarowego volvo, osobowego volvo i bmw. W wyniku zderzenia, ciężarówka spadła z wiaduktu. Niestety, kierowca poniósł śmierć na miejscu - informowała mł. asp. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

- Jak wynika ze wstępnych informacji, kierowca bmw i pasażer oddalili się z miejsca zdarzenia. W tej chwili ustalamy wszelkie okoliczności tego zdarzenia - mówiła.

- Na miejscu pracują służby, policja, straż pożarna i pogotowie. Są duże utrudnienia w kierunku na Białystok. Jeden pas ruchu jest przejezdny - dodała.

Na pytanie o to, czy potwierdzają się słowa dot. tego, że kierowca bmw mógł być sprawcą tego wypadku, oficerka prasowa odpowiedziała, że to za wcześnie, by wysnuwać takie wnioski, ale policja zrobi wszystko, by ustalić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane