wawainfo.pl > Mazowsze > Korytów: jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna. Śmiertelny wypadek pod Żyrardowem
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:26

Korytów: jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna. Śmiertelny wypadek pod Żyrardowem

straż pożarna

Korytów: zderzenie busa i auta dostawczego

Pojazdy zderzyły się w czwartek (20.05.2021) chwilę przed godziną 10.

Na miejscu natychmiast pojawili się strażacy, policjanci i zespoły ratownictwa medycznego.

- W akcji udział biorą trzy zastępy z Żyrardowa, i załoga z Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytowie. Samochód osobowy był mocno uszkodzony. Musieliśmy rozcinać wrak, by wydostać poszkodowane osoby - poinformował st. kpt. Jarosław Belina ze straży pożarnej w Żyrardowie.

Jedna osoba zginęła w wypadku w Korytowie

Jak dodał, jedna osoba z samochodu osobowego zginęła. Druga została ciężko ranna. Policja doprecyzowała, że nie żyje pasażer volkswagena golfa, kierowca pojazdu trafił do szpitala. Do szpitala zabrany został też pasażer pojazdu dostawczego. Kierowca tego samochodu nie odniósł dużych obrażeń, nie wymagał hospitalizacji.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że volkswagen golf jechał ulicą Dębową z Mszczonowa w kierunku Żyrardowa. Podczas skrętu w ulicę Świerkową zderzył się z jadącym prosto samochodem typu bus - podała sierż.  Monika Michalczyk z policji w Żyrardowie.

Droga jest zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd pobliskimi ulicami. - Utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny - podsumowała przed godziną 11, Michalczyk.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.plZdjęcie główne: straż pożarna

Tagi: