wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Wyszedł z wesela i zaginął. Tragiczny finał poszukiwań Macieja O.
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:31

Wyszedł z wesela i zaginął. Tragiczny finał poszukiwań Macieja O.

Pruszków
Facebook/Fundacja Zaginieni

Policja zakończyła poszukiwania 40-letniego Macieja O. Mężczyzna wyszedł z wesela, by się przewietrzyć i już nie wrócił. W Otrębusach zostawił dokumenty i wszystkie pieniądze. Jego ciało znaleziono kilometr od miejsca zaginięcia.

Jak podaje "Super Express", Maciej O. zaginął w sobotę, 21 sierpnia. Podczas zabawy weselnej w Otrębusach pod Warszawą 40-latek wyszedł z imprezy razem z żoną. Kobieta po kilku minutach udała się na chwilę do sali, jednak gdy wróciła do męża, już go tam nie było.

Odnaleziono ciało Macieja O.

Rodzina bezskutecznie szukała mężczyzny. Ostatni raz był widziany po godzinie 20:00 przy ulicy Jeżynowej. Sprawą zajęła się pruszkowska policja przy wsparciu Fundacji Zaginieni.

Okazało się, że Maciej nie wziął ze sobą ani pieniędzy, ani dokumentów. Jego telefon był rozładowany. Poszukiwania prowadzono pod lasem Młochowskim. Według podejrzeń funkcjonariuszy, 40-latek mógł udać się do Brwinowa lub Konstancina.

25 sierpnia Fundacja Zaginieni wraz z policją podjęła poszukiwania w rejonie ulicy Jeżynowej. Po godzinie 10:00 wolontariusze wydali komunikat. "Fundacja Zaginieni zakończyła poszukiwania Macieja Osińskiego. Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje" - czytamy.

Z relacji "Faktu" wynika, że ciało Macieja mogło zostać znalezione około kilometra od ulicy Jeżynowej, gdzie widziano go po raz ostatni. Policja nie podaje informacji na temat przyczyn śmierci 40-latka.

Kondolencje złożyła także redakcja zespołu "Zaginieni przed laty". "W imieniu całej redakcji, składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie Pana Macieja" - czytamy w komunikacie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Super Express, Fundacja Zaginieni zdjęcie główne: Facebook/Fundacja Zaginieni

Powiązane