wawainfo.pl > Ulice > Koszmar w centrum Warszawy. Inwalida zginął pod kołami białego porsche
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:29

Koszmar w centrum Warszawy. Inwalida zginął pod kołami białego porsche

Wypadek
wawainfo.pl

Tragiczny wypadek tuż przed Pałacem Kultury. W nocy z soboty na niedzielę na ulicy Marszałkowskiej zginął inwalida. Jak podaje straż pożarna, mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym.

Do wypadku doszło ok. godz. 00.30 na jezdni w kierunku ronda Dmowskiego. Białe porsche potrąciło mężczyznę, który chodził o kulach.

- Pieszy prawdopodobnie przechodził w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna zginął na miejscu - potwierdził Michał Konopka ze straży pożarnej.

Informacje o niewłaściwym miejscu przechodzenia przez ulicę przez pieszego potwierdziła również Komenda Stołeczna Policji.

- Kierujący pojazdem marki Porsche był trzeźwy. Na miejscu była policja i prokurator. Mężczyzna, który zginął na miejscu był w wieku ok. 45-50 lat - przekazała w rozmowie z Wawa Info sierż. sztab. Monika Nawrat. Kiedy pojawiliśmy się na miejscu zdarzenia kilkanaście minut po wypadku, widzieliśmy jak kule ortopedyczne leżały kilka metrów od miejsca zdarzenia.

Na torowisku w ulicy Marszałkowskiej rozwinięty był parawan policyjny.

Białe porsche miało rozbitą przednią szybę, a kierowca samochodu siedział w radiowozie.

Na miejscu pojawił się prokurator.

>
>
>
>
>
>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi:
Powiązane