wawainfo.pl > Mazowsze > Śmiertelny wypadek w Brochocinie. Nie żyje jedna osoba
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Śmiertelny wypadek w Brochocinie. Nie żyje jedna osoba

Brochocin
wawainfo.pl

Śmiertelny wypadek na wysokości Brochocina. Na drodze nr 60 między Drobinem a Płockiem doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocyklisty. Droga jest zablokowana. Policja kieruje kierowców na objazdy lokalnymi drogami.

Wypadek na wysokości Brochocina. Jedna osoba nie żyje

- Około godziny 16.55 na drodze krajowej nr 60 27-letni mężczyzna kierujący motocyklem podczas wyprzedzania kolumny pojazdów zderzył się czołowo z samochodem osobowym - relacjonował st. asp. Norbert Cibor z wojewódzkiej komendy policji.

- Motocyklista poniósł śmierć na miejscu - poinformował.

- Policjanci pokierowali samochody objazdami po lokalnych drogach. Na miejscu trwają czynności i badanie okoliczności wypadku - podsumował.

- Nie mamy informacji o innych osobach poszkodowanych w wyniku wypadku - dodał.

Droga może pozostać zamknięta jeszcze przez najbliższe kilka godzin.

Na miejscu pierwsze pojawiło się pogotowie

- Doszło właściwie do wypadku trzech pojazdów - motocyklu, samochodu osobowego i lawety - mówił st. kpt. Edward Mysera z płockiej straży pożarnej.

- Na miejscu najszybciej znalazł się zespół karetki pogotowia. Lekarz stwierdził zgon motocyklisty - dodał.

- W tym czasie ochotnicza straż pożarna zabezpieczała miejsce wypadku i wciąż podtrzymuje zabezpieczenia - poinformował.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO: