wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Wołomin. Znamy wyniki sekcji zwłok odnalezionych 13-latek
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:31

Wołomin. Znamy wyniki sekcji zwłok odnalezionych 13-latek

Wołomin
wawainfo.pl

Wołomin. Są kolejne fakty w sprawie śmierci 13-latek. Śledczy wykonali sekcję zwłok dziewczynek znalezionych przez grzybiarza w Dobiczynie. Ich ciała miały wisieć na wierzbie. Prokuratura podała nam wstępne wyniki.

31 sierpnia nieoficjalnie ustaliliśmy, że mogło dojść do samobójstwa. Tymczasem "Gazeta Wyborcza" wskazała, że ciała 13-latek wisiały na wierzbie, w dobiczyńskim zagajniku. Prokuratura warszawsko-praska zleciła sekcję zwłok zmarłych.

Wołomin. Są wstępne wyniki sekcji zwłok 13-latek

Skontaktowaliśmy się z rzeczniczką prokuratury, Katarzyną Skrzynecką, która potwierdziła nam, że do śmierci doszło przez powieszenie.

- Jako przyczynę zgonu biegli stwierdzili powieszenie. Nie stwierdzono obrażeń, które świadczyłyby o udziale osób trzecich - podała dla wawainfo.pl.

We wtorek Skrzynecka w rozmowie z wtv.pl tłumaczyła, że każda hipoteza jest brana pod uwagę w śledztwie. - Dopóki nie będziemy mieli protokołu i pełnej opinii z sekcji zwłok i nie będzie opinii, nie można nic zakładać - komentowała.

W sprawie już podjęto i zaplanowano szereg działań. - Prokurator pojechał na miejsce zdarzenia i bierze udział w oględzinach zwłok. Będziemy zbierać wszelkie informacje i materiały. Zabezpieczamy komputery, telefony tych dziewczynek, będziemy przesłuchiwać osoby najbliższe i otoczenie - wymieniała.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, źródło zdjęcia głównego: wawainfo.pl

Powiązane