wawainfo.pl > Dzielnice > Ursynów. W mieszkaniu włączył się czujnik tlenku węgla. Na miejscu 4 zastępy strażaków
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:34

Ursynów. W mieszkaniu włączył się czujnik tlenku węgla. Na miejscu 4 zastępy strażaków

goniec.pl
Redakcja WawaInfo

W czwartek rano strażacy otrzymali zgłoszenie o uruchomieniu czujnika tlenku węgla w jednym z mieszkań na warszawskim Ursynowie. Na miejscu pojawiły się 4 zastępy strażaków. Do zdarzenia doszło niedaleko miejsca zamieszkania Zbigniewa Ziobro.

4 zastępy strażackie na Ursynowie. Nikt nie odniósł obrażeń

Strażacy otrzymali zgłoszenie w sprawie uruchomienia czujnika tlenku węgla w czwartek 28 października o godz. 9:50. O zagrożeniu poinformowali lokatorzy jednego z mieszkań przy ul. Nowoursynowskiej.

Zgodnie z procedurami na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej. Przeprowadzono rutynową weryfikację. - Nasze czujniki nic nie wykazały - przekazał kpt. Wojciech Karczyński z KP PSP w rozmowie z Redakcją Wawa Info.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z całego zajścia.

Wszystkie zastępy już zakończyły pracę. - Trwa wietrzenie tego mieszkania. Osób poszkodowanych nie stwierdziliśmy - oznajmił strażak.

Z uwagi na znikome zagrożenie ewakuacja mieszkańców nie była konieczna.

Akcja w okolicach domu Zbigniewa Ziobro

Czwartkowa interwencja strażaków miała miejsce nieopodal domu ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobro. Głośne śledztwo WP ujawniło, że choć polityk ma dom w Jeruzalu to dość często pojawia się na warszawskim Ursynowie.

To właśnie w tej dzielnicy żona ministra Patrycja Kotecka-Ziobro zakupiła mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Sąsiadami polityka są m.in. prawnicy, lekarze i biznesmeni. Lokum znajduje się na skraju Ursynowa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: Goniec

Powiązane