wawainfo.pl > Wiadomości > Ulewa w Warszawie. Opady potrwają do późnego wieczora
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:31

Ulewa w Warszawie. Opady potrwają do późnego wieczora

ulewa nad Warszawą
Facebook

W czwartek, po godzinie 16:00 deszcz zaskoczył mieszkańców Warszawy. Przelotne opady osłabną dopiero w godzinach wieczornych. Niesprzyjające warunki doświadczają mieszkańców całego Mazowsza.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodne zapowiedział, że natężenie opadów wyniesie od 15 do 20 milimetrów na godzinę. Porywy wiatru mogą osiągnąć prędkość nawet do 65 kilometrów na godzinę.

Ulewa w Warszawie. Opady zaskoczyły mieszkańców

Łowcy Burz mówią o pierwszych wyładowaniach atmosferycznych na Woli, Śródmieściu i Ursynowie. Raporty spływają także z Wołomina.

Komórki opadowe i burzowe przemieszczają się na wschód i północny wschód kraju. Najgorsza sytuacja pogodowa występuję w Żyrardowie, Warszawie i Ostrołęce.

- Pogoda jest dynamiczna, występują rozpogodzenia na zmianę z przelotnymi, acz intensywnymi opadami deszczu, miejscami prawdopodobnie pada grad i krupa śnieżna - relacjonują Łowcy Burz na Mazowszu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane