wawainfo.pl > Wiadomości > Ukradli 5-metrową zjeżdżalnię z placu zabaw
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Ukradli 5-metrową zjeżdżalnię z placu zabaw

Kradzież
East News

Policja z Mławy poszukuje sprawców kradzieży 5-metrowej zjeżdżalni z placu zabaw. Osoby, które mogą pomóc w ich identyfikacji, proszone są o pilny kontakt z komendą.

Do kradzieży doszło placu zabaw w Bogurzynie (gmina Wiśniewo, powiat mławski), skąd w weekend zniknęła 5-metrowa zjeżdżalnia.

- Sprawca zdemontował 5 -metrową, czerwoną, plastikową zjeżdżalnię na miejscowym placu zabaw dla dzieci - informuje mławska policja na Facebooku.

Sprawcy zniszczyli także mocowanie trampoliny na placu zabaw. Do kradzieży i dewastacji doszło prawdopodobnie nocą z piątku na sobotę (21-22.05).

- Sprawcy grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - informuje asp. szt. Anna Pawłowska z KPP w Mławie.

- Policja apeluje do osób, których informacje mogą pomóc w ustaleniu sprawcy o kontakt z tutejszą jednostką Policji - czytamy w komunikacie mławskiej policji.

Z informacjami można zgłosić się anonimowo, dzwoniąc pod numer 47 703 62 00 oraz pisząc na adres [email protected] lub na konto Policja Mława na Facebooku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News

Tagi: kradzież
Powiązane