wawainfo.pl > Wiadomości > 23-letnia Karolina nie żyje. Jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

23-letnia Karolina nie żyje. Jej ciało znaleziono w Lesie Kabackim

Akcja służb w Lesie Kabackim
Pixabay

W piątek, 21 maja, w Lesie Kabackim odnaleziono zwłoki poszukiwanej od kilku dni 23-letniej Karoliny.

Nie żyje zaginiona 23-latka

Dziewczyna, która studiowała zaocznie i pracowała w biurze rachunkowym w Warszawie, nie dawała znaku życia od środy, 19 maja, gdy pomiędzy 23:30 a 1:20 opuściła mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego, pozostawiając w nim komórkę i dokumenty.

Jak podawały media, dane z jej telefonu komórkowego wskazują na to, że poprzedniego wieczoru przebywała w pobliżu Centrum Handlowego Westfield Arkadia, a następnie na Kabatach.

- Kobieta ma 164 cm wzrostu, sylwetka szczupła, oczy piwne, jasne, włosy blond, często związane w kucyk, nos normalny, uszy przylegające, uzębienie pełne - informowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z komendy policji na Pradze.  

- W chwili zaginięcia ubrana była w : czarną kurtkę, niebieskie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty z białymi paskami, na głowie miała bordową czapkę z daszkiem - podawała policja w komunikacie.

Udziału osób trzecich nie było?

Chociaż póki co nie ma pewności co do przyczyn śmierci 23-letniej Karoliny, to jednak wstępne ustalenia policji nie wskazują na udział osób trzecich.

- Ciało między drzewami zauważył przechodzień, który zawiadomił policję. Wszystko wskazuje na to, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi przywoływany przez Gazetę Wyborczą Robert Koniuszy z policji na Mokotowie.

Wyjaśnianiem okoliczności śmierci dziewczyny zajmie się teraz prokuratura, do której przekazane zostaną materiały policji w tej sprawie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News

Tagi: zaginieni