wawainfo.pl > Dzielnice > Atak nożownika w Arkadii. Jest nagranie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:29

Atak nożownika w Arkadii. Jest nagranie

Atak nożownika
(screen) Wykop/Cichydon

Atak nożownika w Arkadii. Świadkowie nagrali całą sytuację i wrzucili film do sieci. Na nagraniu wyraźnie widać problemy z opanowaniem atakujących oraz słychać próbującą powstrzymać bójkę kobietę.

Mężczyzna, który ranił nożem jednego z poszkodowanych, wciąż jest poszukiwany.

Nożownik w Arkadii. Mamy nagranie

Użytkownik Wykopu, Cichydon, zamieścił na swoim profilu nagranie z ataku nożownika mającego miejsce 17 lipca ok. godz. 19.00 w centrum handlowym Arkadia.

Z relacji świadków wynikało, że w wyniku sprzeczki trzech mężczyzn doszło do ataku, w którym jeden z nich użył noża.

Na nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn zaczyna bić się z trzecim w szarej koszulce. Pokazany jest również moment, w którym napastnik wyciągnął krótki nóż i zaatakował jednego z nich.

#warszawa #patologiazmiasta Prawdopodobnie...

Walka trwała wcześniej przez dłuższy czas, a dwóch mężczyzn próbowało siłowo rozprawić się z pierwszym.

Do akcji wkroczyła też ochrona, ale trudno było jej pracownikom powstrzymać to, co działo się w przestrzeni wspólnej galerii.

Przez całe nagranie słychać również krzyczącą kobietę, która najpewniej znała mężczyzn i prosiła o to, by przestali się bić.

Mężczyzna w szarej koszulce, który zaatakował nożem, zniknął chwilę po tym, jak do akcji wkroczyła ochrona. Policja wciąż go poszukuje,

Jak na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do bójki.

Według informacji podanych przez policję, wszyscy trzej mężczyźni nie byli obywatelami Polski.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info. Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane